TR EN

REVOLT İLE TANIŞTINIZ MI?

13.04.2018

8 yıldır Fiyat-Performans oranıyla elektrikli araçlar piyasasında sektör standartlarını belirleyen Volta Motor ekibi sizleri şaşırtacak bir sürpriz yaptı. Uzun yıllar yapılan çalışmalar ve testler sonucu L1e sınıfı 5 adet ürün ile içten yanmalı araçlar piyasasına Revolt markası ile giriş yaptı. Yapılan çalışmalar sonucu ilk ürünümüz olan RS3 modeli tüketiciyle henüz tanışmasına rağmen çok sevildi. Bu marka ve ürünlerin yaratılması aşamasında otomotiv mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik elektronik mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, yazılım mühendisleri, endüstri mühendisleri uzun mesailer harcadı. Bu çalışmalar sonucu düşük silindir hacminden yüksek güç ve tork elde edildi. Ayrıca özel tasarım yanma odaları, hava yakıt karışım oranları sayesinde çok düşük yakıt tüketimi rakamlarına ulaşıldı.

Revolt marka her ürün ile hem keyifli bir sürüş tadı alacaksınız hem de ekonomisine hayran kalacaksınız. Revolt markasının tüm modellerinin tasarımında önemli bir diğer unsur tüm parçaların size uzun yıllar sorunsuz hizmet edebilmesi olmuştur. Bu nedenle yalnızca yüksek kalite parçalar mühendislerimizin onayıyla mopedinizde kullanılmıştır.

Düzce fabrikamızda üretilen bu araçlar 2018 yılında yalnızca Türk tüketicilerin hizmetine sunulacak. 2019 yılı itibariyle dünya yollarında yerini alacaktır.

Sizi de en kısa zamanda bu yeni ailemizin bir ferdi olarak aramızda görmek istiyoruz.

REVOLT'DAN HABER ALIN

Revolt E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Revolt resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

ReVolt Motor | Copyright © 2018
X